Kariéra

Hledám nového kolegu či kolegyni do našeho týmu

Troufáš si převzít zodpovědnost za technickou připravenost zakázek a komunikaci s našimi klienty a všemi členy naší firmy? Máš chuť neustále rozšiřovat své znalosti i dovednosti a posouvat sám sebe?

Pak hledám právě Tebe a je možné, že budeš ten správný kolega, který zapadne do naší party.

Jsem jednatel malé rodinné firmy, která se opírá o tým 20 lidí působící na trhu více jak 22 let. Naše společnost zabývá službami ve stavebnictví, primárně
v oboru TZB.

Pracovní náplň by spočívala:

  • Montáže – voda + topení

Podmínkou přijetí:

  • Zkušenost z praxe minimálně 3 roky
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Technickou zdatnost
  • Samostatnost

K pozici nabízíme:

  • Stabilní pracovní místo v rostoucí společnosti
  • Stálou práci ve Zlínském kraji (Holešov)
  • Možnost sebevzdělávání a rozvoje
  • Nadstandardní platové podmínky včetně bonusů

Termín nástupu:

  • Možný ihned

Pokud vás místo zaujalo volejte 736 677 243 majitele společnosti
- Patrik Topič.

Patrik Topič – jednatel společnosti

[email protected]

topič

OBCHODNÍK V MODERNÍ STAVEBNÍ RODINNÉ FIRMĚ

Pozor - tato pozice není pro každého:

  • Pokud si netroufáš převzít zodpovědnost za své výsledky, tak nemusíš číst dál

Koho hledáme

  • Nadšeného obchodníka, který má základní přehled ve stavebnictví
  • Pozitivně naladěného člena týmu, který si dokáže poradit za každých okolností

Jaká bude Tvoje pracovní náplň

  • Hledání příležitostí v oblasti služeb a prodeje v oblasti stavebnictví
  • Rozšiřování stávajících a zároveň hledání nových obchodních příležitostí
  • Budování nových, ale i upevňování aktuálních vztahů se zákazníky

Co požadujeme

  • Úspěšné zkušenosti s obchodní činností po dobu minimálně 3 let
  • Ochotu pracovat jako OSVČ

Za co budeš zodpovědný a co očekáváme

  • Za obchodní růst a zvyšování zisku
  • Samostatnost a kreativní jednání
  • Staneš se součástí týmu, kde věci řešíme společně
  • Budeš tahounem se zdravým sebevědomím

Na co se u nás můžeš těšit

  • Na podporující prostředí
  • Na odměnu která bude přímo úměrná zisku, který přineseš

Z čeho budeš mít radost

  • Budeš pánem svým a zároveň svého času díky flexibilní pracovní době

Pokud Tě tato pozice zaujala, dej mi o sobě vědět a připoj svůj životopis.

topič